חבילות צילום לחתונה

חבילת צילום לחתונה – מגוון אפשרויות

ישנם נותני שירותים שמשפיעים על הצלחת החתונה באופן ניכר, אבל יש נותן שירותים אחד שמשפיע גם ובעיקר על המזכרת שתישאר לכם ממנה, וזהו הצלם שלכם. אלא שלצד הבחירה בצלם איכותי ומקצועי, אשר משתמש בציוד מתקדם ויודע להפיק תמונות בדיוק בסגנון שלכם, ישנה החלטה נוספת שעליכם לקבל – עליכם לבחור חבילת צילום לחתונה. חבילת הצילום היא זו שתגדיר מה בדיוק תקבלו לאחר האירוע ואילו מזכרות יפות יישארו איתכם לאורך זמן.

צילומי סטילס ווידאו

במסגרת חבילת צילום לחתונה תוכלו להגדיר באופן מדויק מה אתם רוצים לקבל מהצלם שלכם, גם בתחום הסטילס וגם בתחום הווידאו. למשל, חבילות שונות כוללות רק סרט חתונה על גבי DVD בעוד חבילות אחרות כוללות גם סרט מקוצר וחבילות נוספות עשויות לשלב בסרט גם צילומים אוויריים או צילומים מיוחדים אחרים. ישנן חבילות אשר כוללות רק אלבום לחתן ולכלה בעוד אחרות ישלבו גם אלבומים להורים ואפילו תמונות מוגדלות על גבי קנבס. כפי שאתם מבינים, מגוון החבילות שעומד לרשותכם הוא רחב ועשיר, ולכם נותר להחליט מה אתם באמת מחפשים ומה הכי מתאים לכם, ולחתונה שאתם מתכננים בהתרגשות רבה כל כך.


יצירת קשר

עלינו

גיטלין אנטון, אחראי הקריאטיב והניהול של כל הפרוייקטים שלנו, ייסד את חברת אוולין פרודקשן, העוסקת בתעשיית הקולנוע והצילום. אריאל סמיאניקוב , ניהול כללי ,הכוונה ויעוץ מקצועי בתחום הפקה וצילום .
חייג עכשיו