כמה עולה צלם חתונות

כמה עולה צלם חתונות

צלם חתונונות איכותי לא יכול להיות צלם זול . צילום מקצועי דורש התייחסות מיוחדת כולל נסיון רב שנים וציוד יוקרתי שצריכים כל הזמן לחדש  , לתקן , ולשדרג לפי הצורך .  אז עמה עולה צלם חתונות … הייתי מפריד כאן לוידאו ולסטילס  .

צלם סטילס איכותי לא יכול לקחת פחות מ 2.500 ₪ לצילום סטילס בחתונה ללא אלבומים . עם החתונה גדולה אס חייבים עוד צלם שני לאירוע ערב . כמה עולה צלם ערב ? זה עוד 1.000 ₪ בארך . אוקיי ותשאולו מה לגבי אלבומים דיגיטאלים ?  עלות עיצוב אלבום דיגיטאלי  איכותית עולה לפחות 500 ₪ .  הדפסת סט  אלבומים איכותיים  המחיר  בין 900 ל 1.000 ₪

ולסיכום חבילת סטילס לחתונה לא יכולה לעלות פחות מ 5.000 ₪

אוקיי ומה עם וידאו ?

צילום וידאו ברמה טובה  ללא עריכה  יעלה כ 2.000 ₪  עריכה מקצעוית לפחות 1.800 ₪ ועם הינכם מעוניינים בעריכה אומנותי כ 22 שעות עריכה כפי שלגוגמה אנחנו משריעים בפרוייקטים שלנו – אז כ 2.500 ₪

סיכום . צילום וידאו לחתונה איכותי  המחיר לא יכול להיות פחות מ 3.800 ₪

הצלם שלכם עשה מחיר פחות מ 9.000 ₪ ואתם מרוצים ? אני לא …להפך מאד מודאג .  כי הצלם לא יצא מפסיד בסופו של דבר אף אחד לא הולך לממן שום דבר מכיסו ועם הורדתם ו " הצלחתם " בסופו של דבר במוצר סופי תקבלו משהוא פחות אלבומים זולים … צלם ערב תלמיד במקום צלם מנוסה  . עיצוב אלבום אוטומטי במקום עיצוב אישי . התמונות לא יעברו עריכה . וחבל ל תאצבן אחר כך . שילמת – קיבלת .

תודה

אריאל . ליעוץ חינם דברו איתי ואשמח לעזור


יצירת קשר

עלינו

גיטלין אנטון, אחראי הקריאטיב והניהול של כל הפרוייקטים שלנו, ייסד את חברת אוולין פרודקשן, העוסקת בתעשיית הקולנוע והצילום. אריאל סמיאניקוב , ניהול כללי ,הכוונה ויעוץ מקצועי בתחום הפקה וצילום .
חייג עכשיו